Mechatronik pre chladiacu techniku - Nemecko

Sídlo spoločnosti: Bielefeld, Severné Porýnie-Vestfálsko - firemný byt k dispozícii - plný úväzok - nástup ihneď

Profil spoločnosti:

Naša rodinná firma sa môže pochváliť viac ako 20 rokmi úspechov v oblasti chladiacej a mraziacej techniky. Špecializujeme sa na poskytovanie chladiacich a klimatizačných riešení pre supermarkety, ale vykonávame aj veľké množstvo inštalácií klimatizácií a výstavbu chladiarní. Naša spoločnosť kladie dôraz na kvalitu, inovácie a spokojnosť zákazníkov

Pozícia: Mechatronik pre chladiacu techniku (m/ž/iné)

Náplň práce:

Ako mechatronik pre chladiacu techniku budete zodpovedať za inštaláciu, údržbu a opravy chladiacich zariadení a klimatizačných systémov v rôznych prostrediach. Medzi vaše úlohy bude okrem iného patriť uvádzanie chladiacich zariadení do prevádzky, vykonávanie údržbárskych prác, diagnostika porúch a ich odstraňovanie. Okrem toho sa budete podieľať na koncepcii a realizácii klimatizačných a chladiarenských zariadení.

Požiadavky:

  • dokončené vzdelanie v odbore mechatronik pre chladiacu techniku alebo porovnateľná kvalifikácia,
  • dobré znalosti v oblasti chladiacej techniky a klimatizácií,
  • skúsenosti s inštaláciou, údržbou a opravami chladiacich a klimatizačných systémov,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou,
  • schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva a silný zmysel pre zodpovednosť.

Ponúkame:

  • stálu pozíciu na plný úväzok v zavedenej rodinnej firme,
  • rozmanitú pracovnú náplň s možnosťou ďalšieho rozvoja,
  • firemný byt,
  • motivovaný a kolegiálny tím,
  • mzdu zodpovedajúcu výkonu (v závislosti od kvalifikácie: 15 - 20 € hrubého / hodina) a ďalšie sociálne výhody.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú výzvu v dynamickej spoločnosti a máte potrebnú kvalifikáciu, tešíme sa na vašu prihlášku.

Kontakt:

Prihlášky môžete zasielať cez WhatsApp alebo e-mailom na nasledujúce kontakty:

E-mail: info@kavakbasi.de

Tešíme sa, že o sebe dáte vedieť a že u nás uvítame motivovaných odborníkov, ktorí sa zapoja do nášho tímu.

Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik
Oldentruper Str. 135 b
33605 Bielefeld

www.kavakbasi.de

Aktualizované dňa: 26.07.2024 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Mechatronik, Elektrotechnik, Mechanik zariadenia v oblasti sanitárnej, vykurovacej a klimatizačnej techniky
Odbory Elektrotechnika a energetika, Remeselné a manuálne práce, Stavebníctvo a reality, Výroba a priemysel
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Znalosť nemčiny alebo angličtiny výhodou
Mzdové podmienky 15.00 - 20.00 € hrubého / hodina
Identifikační číslo ID-4146/26072024
Inzerát pridaný dňa 14.05.2024

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik - Inh.: Talat Kavakbasi, Oldentruper Str. 135 b, 33605 Bielefeld, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.