Kuchár / kuchárka – Feldkirchen, Rakúsko

Pracovisko: Feldkirchen/Donau – možnosť plného aj čiastočného úväzku

VITAJTE U NÁS V SEESEITN.

PRIDAJTE SA K NÁŠMU TÍMU!

KUCHÁR / KUCHÁRKA

plný úväzok, čiastočný úväzok;

miesto výkonu práce: Feldkirchen/Donau;

nutný vlastný automobil;

možný nástup: apríl/máj 2024.

Priamo pri krásnych Feldkirchnerských jazerách na kúpanie na vás čaká reštaurácia. Náš podnik sa skladá z jazerného kiosku na kúpanie, taverny na mušt, miesta pre brunch a akcie a tiež z oblasti vodných športov JETLAKE. Sme mladý tím a hľadáme motivovaných tímových hráčov.

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • jedno z najkrajších pracovísk v Rakúsku,
  • zadarmo možnosť wakeboardingu a SUP pred/po práci,
  • zvláštne podmienky na využitie našich služieb a našej ponuky,
  • rôznorodá, vzrušujúca práca pri krásnom jazere,
  • mladý, motivovaný a angažovaný tím,
  • rôzne možnosti pracovnej zmluvy, nepravidelný pracovný čas.

TVOJA NÁPLŇ PRÁCE:

  • všeobecné kuchynské práce,
  • varenie na akcie,
  • varenie pre systémové stravovanie,
  • aktívna podpora v kuchyni,
  • obozretná podpora kuchyne pre brunche a eventy,
  • podpora kioskovej kuchyne,
  • krájanie, umývanie a upratovanie kuchynských priestorov.

ČO POŽADUJEME:

  • odborné vzdelanie a prax v kuchyni,
  • precízne práce a dodržiavanie hygienických podmienok,
  • spoľahlivosť, flexibilita a odolnosť,
  • radosť z práce,
  • dobrá znalosť nemčiny.

Na základe právnych štandardov o kolektívnej pracovnej zmluve ponúkame plat vo výške 1.900 € (pri plnom úväzku). Preplatok možný v závislosti na kvalifikácii.

ABY SA NAŠLO, ČO K SEBE PATRÍ, PRIHLÁS SA EŠTE DNES.
POŠLI PRIHLÁŠKU SO ŽIVOTOPISOM:

SEESEITN FELDKIRCHEN - JETLAKE | MOSTVIERTERL | DASSEE
Juliane Eder | Badeseestraße 6 | 4101 Feldkirchen a. d. Donau

alebo pošli e-mail na: willkommen@seeseitn.at

TEŠÍME SA AŽ ŤA POZNÁME.

Aktualizované dňa: 25.04.2024 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Kuchár
Odbory Cestovný ruch a ubytovanie, Gastronómia a pohostinstvo
Typ úvazku Rôzne možnosti
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Dobrá (B2)
Mzdové podmienky 1 900.00 € hrubého / mesiac
Identifikační číslo ID-4247/25042024
Inzerát pridaný dňa 26.03.2024

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Seeseitn Feldkirchen an der Donau

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Seeseitn Feldkirchen an der Donau, Badeseestraße 6, 4101 Feldkirchen a. d. Donau, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.