Lekár asistent (m/ž/iné) pre vnútorné lekárstvo – Rakúsko

Pracovisko: verejná nemocnica severne od Klagenfurtu - podnikové byty alebo ubytovanie v okolí - región: Korutánsko

ÄAO 2006 (Ärzteausbildungsordnung): kompletné špecializované lekárske vzdelanie a nadstavbový odbor gastroenterológie a hepatológie;

ÄAO 2015 (Ärzteausbildungsordnung 2006): kompletné SFG (základné odborné vzdelanie pre špeciálne odbory) a SFS (špecializované odborné vzdelanie pre špeciálne odbory); požadované dokončené základné odborné vzdelanie.

Highlight: Získanie fundovaných, diagnostických znalostí.
 

Lekár asistent (m/ž/iné) pre vnútorné lekárstvo

 

Naším klientom je všeobecná verejná nemocnica, poskytujúca štandardnú regionálnu starostlivosť s približne 150 lôžkami, severne od Klagenfurtu/RAKÚSKO.

Nemocnica ročne ošetrí 25 000 ambulantných a 7 000 hospitalizovaných pacientov a má tieto oddelenia: interná medicína s akútnou geriatriou lôžkovou/ambulantnou, ortopédia a traumatológia, všeobecná chirurgia, anestéziológia a intenzívna starostlivosť a rádiológia.

Oddelenie internej medicíny má približne 100 lôžok, vrátane monitorovacej kardiologickej stanice so 4 lôžkami, ako aj dennú kliniku a geriatrické lôžka.

Nemocnica disponuje magnetickou rezonanciou (MRI), koronárnym CT (kardio počítačová tomografia), komplexnou gastroenterologickou endoskopiou, funkčnou diagnostikou, ergometriou, neinvazívnou diagnostikou/terapiou kardiovaskulárnych ochorení a medziodborovou jednotkou intenzívnej starostlivosti.

Široké spektrum činností oddelenia internej medicíny zahŕňa endoskopiu, kardiológiu, pneumológiu, akútnu geriatriu a diabetológiu. Ďalej je prevádzkovaná interná ambulancia a ambulantná geriatrická remobilizácia a denná geriatrická ambulancia. Okrem toho má nemocnica k dispozícii konsiliárnych lekárov-špecialistov z ďalších čiastkových odborov.
 

Ponúkame:

  • samostatnú a rôznorodú prácu v modernej nemocnici,
  • medziodborovú spoluprácu s ostatnými oddeleniami,
  • solídnu základnú a špecializovanú prípravu v odbore; získanie dôkladných diagnostických znalostí, úzku spoluprácu s vedúcimi lekármi, osobné konto ďalšieho vzdelávania eRef, konto ďalšieho vzdelávania,
  • zázemie pre primárnu starostlivosť v odbore gastroskopia/kolonoskopia,
  • interné školenia a možnosť individuálneho plánovania ďalšieho vzdelávania,
  • odmeňovanie v súlade s platovým systémom spolkovej krajiny Korutánsko; konkrétny plat v závislosti na skúsenostiach a kvalifikácii plus zvláštne príplatky,
  • podnikové byty alebo ubytovanie v okolí; podnikové centrum starostlivosti o deti s otváracou dobou ústretovou k zamestnancom.

 

Hľadáme angažovanú a tímovo orientovanú osobnosť so záujmom o problematiku vnútorného lekárstva; lekárov-asistentov s ukončeným základným odborným vzdelaním aj vrchných lekárov so znalosťami v oblasti hypertónie, ergometrie alebo ultrazvuku. Prax v čiastkových špecializáciách je vítaná.

Pokiaľ hľadáte regionálnu, rodinnú nemocnicu pre svoj osobný rozvoj, potom nám zavolajte!

 

Leharstraße 15 | 4050 Traun | Österreich

office@petergrill.at | www.petergrill.at

Tel.: +43 699 107 52 909 | Fax: +43 722 924 578

 

Nábor lekárov – sprostredkovanie zamestnania – poradenstvo

Aktualizované dňa: 22.05.2023 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Internist, Assistenzarzt (unterschiedliche Fachrichtungen), Arzt (unterschiedliche Fachrichtungen)
Odbory Gesundheitswesen und Sozialpflege
Typ úvazku Rôzne možnosti
Dĺžka pracovného pomeru Unbefristet
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Výborná (C1/C2)
Základná zložka mzdy (brutto) 4 650.00 € / mesiac
Identifikační číslo ID-3838/22052023
Inzerát pridaný dňa 22.05.2023
Zdieľať

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

MMAG. Peter Grill Ärztevermittlung

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť MMAG. Peter Grill Ärztevermittlung, Leharstraße 15, 4050 Traun, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.