Mechanik (m/ž/iné) – Nemecko

Pracovisko: Kassel, Hesensko - nástup ihneď - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Ako líder na trhu s automatickými systémami triedenia prázdnych obalov vyvíjame a vyrábame patentované detekčné a triediace stroje pre nápojový priemysel. Pritom využívame inovačnú silu a nadšenie našich zamestnancov.

Naša spoločnosť sa v posledných rokoch veľmi úspešne rozvíja a stále rastieme!

Preto pre našu pobočku v Kasseli hľadáme na medzinárodnom pracovnom trhu na najbližší možný termín:

mechanika (m/ž/iné)

Vaša rozmanitá pracovná náplň:

  • mechanická výroba zostáv u nás na pobočke podľa technických výkresov,
  • montáž zhotovených systémov na mieste u našich zákazníkov.

Požiadavky na vás:

  • kvalifikácia: v Nemecku uznávaná odborná kvalifikácia ako priemyselný mechanik;
  • prax: máte už praktické skúsenosti s mechanickou tvorbou zostáv podľa výkresových špecifikácií;
  • ochota cestovať: hlavne počas týždňa;
  • komunikácia: znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

Ako partner pre vašu profesijnú budúcnosť vám ponúkame viac:

  • istotu: pracovnú zmluvu na dobu neurčitú;
  • mzdu: atraktívnu mzdu minimálne 16,00 eur/hod;
  • príplatky: špeciálnu odmenu vo forme 13. platu;
  • ďalšie výhody:
    - montážne práce odmeňujeme dvojitou sadzbou diét,
    - ponúkame podnikové dôchodkové pripoistenie,
    - vyplácame prémie v závislosti od výkonu,
  • dovolenka: 30 platených dní dovolenky za rok;
  • príchod:
    - prevzatie cestovných nákladov,
    - pomoc pri zabezpečení vhodného ubytovania,
    - organizácia intenzívneho jazykového kurzu.

Otestujte si nás! Radi vám zaistíme platenú prácu na skúšku v našej spoločnosti.

vision-tec gmbh
Otto-Hahn-Str. 5
34123 Kassel
www.vision-tec.de

Kontaktná osoba: E. Winterhoff
E-mail: personal@vision-tec.de
Tel.: +49 561 9798 00 52

Aktualizované dňa: 31.01.2023 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Mechanik, Priemyselný mechanik
Odbory Remeselné a manuálne práce, Strojárstvo, Technika a vývoj, Výroba a priemysel
Typ úvazku Vollzeit
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Znalosť nemčiny alebo angličtiny
Základná zložka mzdy (brutto) 16.00 € / hodina
Identifikační číslo ID-3602/31012023
Inzerát pridaný dňa 13.01.2023

contact_mailKontaktformular

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť vision-tec gmbh, Otto-Hahn-Str. 5, 34123 Kassel, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.