Technik - Mechatronik (m/ž) - Rakúsko, v blízkosti Viedeň

Miesto výkonu práce: 2523 Tattendorf, na juh od Viedne - ubytovanie zaistené - nástup do práce: od januára 2023

Hľadáme

Technika / techničku - mechatronika / mechatroničku

Spoločnosť DALLIPAK GmbH patrí k popredným európskym výrobcom baliaceho materiálu. Do našej prevádzky v Rakúsku: 2523 Tattendorf hľadáme technika/techničku - mechatronika/mechatroničku.

NAŠE POŽIADAVKY

  • už ste pracovali s baliacimi strojmi alebo
  • ste elektrotechnik v automatizácii a máte znalosti SPS
  • pracujete samostatne
  • máte elektrotechnické a mechanické znalosti
  • ovládate starostlivosť o zákazníka
  • viete nemecky.

NÁPLŇ PRÁCE

  • odstránenie porúch na baliacich strojoch a automatických zariadeniach
  • uvedenie strojov do prevádzky
  • servis a oprava baliacich strojov.

PONÚKAME VÁM

  • mladý, dynamický tím
  • možnosti individuálneho vzdelávania a rozvoja
  • možnosť vyššej mzdy než určuje kolektívna zmluva -  2 500 až 3 500 eur (14 x plat za rok). V závislosti od kvalifikácie a pracovných skúseností
  • nepracuje sa na zmeny (pracovná doba od pondelka do piatku)
  • ubytovanie podľa potreby zabezpečíme.

Nástup do práce: od januára 2023

KONTAKT

Máte záujem? Prosíme, aby ste nám poslali žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom emailom na adresu: office@dallipak.at  alebo nám zavolajte 0043 (0)2253/81045 (vaše otázky rád zodpovie pán Ing. Dallinger).

Aktualizované dňa: 2.12.2022 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Mechatronik, Elektromechanik, Elektrotechnik, Servisný technik, Technik, Technik výroby
Odbory Elektrotechnika a energetika, Remeselné a manuálne práce, Technika a vývoj, Výroba a priemysel
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Podmienka
Základná zložka mzdy (brutto) 2 500.00 - 3 500.00 € / mesiac
Identifikační číslo ID-3486/2122022
Inzerát pridaný dňa 21.10.2022

contact_mailKontaktformular

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

DALLIPAK GmbH

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť DALLIPAK GmbH, Gewerbepark Mitterfeld 1, 2523 Tattendorf, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.