Zamestnanec do výroby (ž/m/iné) – južné Nemecko

Školenie v závode Hardthausen-Gochsen (Bádensko-Württembersko) pre nadchádzajúci študijný rok

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Od štetca až po jedálne paličky. Od piana až po vysokokvalitný dizajnový nábytok. Najrôznejšie podniky z drevospracujúceho priemyslu spoliehajú na naše vysokokvalitné výrobky. Našou úlohou je dokonale splniť rôzne požiadavky.

Hľadáme zamestnancov so zdravou dávkou ctižiadostivosti, ktorí sa chcú vo svojej práci rozvíjať, prejavovať iniciatívu a prevziať zodpovednosť za zverenú pracovnú oblasť.

Zamestnanec do výroby (ž/m/iné)

Vaša pracovná náplň

  • Aby bol zaistený optimálny proces sušenia reziva, ste zodpovedný za to, že je uskladnené drevo preložené latami a tie budú včas odstránené.
  • Okrem toho pomáhate svojim kolegom pri meraní reziva.
  • Ako zodpovedný zamestnanec zaisťujete obsluhu našich manipulačných vozíkov pre vnútornú prepravu tovaru.
  • Pomáhate s nakládkou reziva na nákladné automobily alebo do kontajnerov určených na globálny transport.
  • Podľa príslušných pokynov obsluhujete príslušné drevospracujúce zariadenia a samostatne zaisťujete poriadok na svojom pracovisku.

Čo by ste mali spĺňať

  • Dokončené odborné vzdelanie, najlepšie v technickej oblasti alebo v oblasti spracovania dreva.
  • Ste fyzicky odolný a motivovaný stať sa súčasťou kompetentného tímu.
  • Spoľahlivý a svedomitý spôsob práce je pre vás samozrejmosťou.
  • Máte preukaz na vysokozdvižný vozík? – žiaduce, nie je podmienkou;
  • V premýšľaní ste o krok ďalej a prispievate vlastnými nápadmi na optimalizáciu pracovných procesov.
  • Ste ochotný prevziať zodpovednosť za zverenú oblasť.

Prečo Píla Häberlein

  • Ponúkame vám optimálne rámcové podmienky, aby vás práca bavila. Patria k nim:
  • Rozmanitá a zaujímavá pracovná náplň.
  • Najmodernejšie technológie vďaka našej rezacej linke, ktorá bola kompletne prestavaná v roku 2016.
  • Pracovné prostredie s dobrou firemnou atmosférou.
  • Odmeňovanie zodpovedajúce výkonu.
  • Podnikové dôchodkové zabezpečenie.

Ste pripravený na ďalší krok v kariére?

V tom prípade sa prihláste hneď teraz! Tešíme sa na zoznámenie s vami. Pošlite nám svoju prihlášku s kompletnými podkladmi e-mailom na: karrierestart@haeberlein-gmbh.de.

Pre ďalšie otázky je k dispozícii pani Judit Breuer na tel.: +49 (0) 7139/93383.

Häberlein GmbH
Untere Au 16
74239 Hardthausen

karrierestart@haeberlein-gmbh.de

www.haeberlein-gmbh.de

Aktualizované dňa: 27.09.2022 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Robotník, Robotník vo výrobe
Odbory Remeselné a manuálne práce, Výroba a priemysel
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu určitú
Požadované jazykové znalosti Znalosť nemčiny alebo angličtiny výhodou
Základná zložka mzdy (brutto) 13.00 - 15.00 € / Stunde
Identifikační číslo ID-3344/27092022
Inzerát pridaný dňa 18.07.2022

contact_mailKontaktformular

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Sägewerk Häberlein

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Häberlein GmbH, Untere Au 16, 74239 Hardthausen, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.