Recepčný / recepčná - Švajčiarsko (Alpy)

Pracovisko: Grimselwelt (Haslital, Berner Oberland), kantón Bern - od začiatku júna do konca októbra 2022

Postarajte sa spolu s nami o nezabudnuteľné chvíle! 

Historický alpský **** hotel Grimsel Hospiz spolu s ***Superior Hotel v letovisku Naturresort Handeck (15 bodov mu udelil Gault Millau), horským hotelom Berghaus Oberaar a alpskou chatou Bäregghütte patria do skupiny Grimselhotels (Swisstainable) akciovej spoločnosti Kraftwerke Oberhasli AG, čim došlo k spojeniu vodnej elektrárne so špičkovou gastronómiou. Zabezpečili sme tak skvelé pracovné prostredie uprostred impozantnej prírody vo svete Grimselwelt.

 

Pridajte sa do sveta Grimselwelt (Haslital, Berner Oberland) ako

recepčný / recepčná

od začiatku júna do konca októbra 2022.

 

Oduševnenie – vaša práca

Máte radi pestré pracovné dni a plnenie mimoriadnych želaní hostí vidíte ako možnosť ukázať im, že sa môžu cítiť ako doma? V tom prípade sme pre vás tá správna adresa! Srdečne a kompetentne privítate a obslúžite našich hostí, ste zodpovedný/á za check-in a check-out, za správnu rezerváciu izieb a ste kontaktnou osobou medzi hotelmi Grimsel a svetom Grimselwelt. Okrem toho spracujete dennú poštu a vybavíte administratívnu prácu podľa pokynov.

 

Horizont – vaša schopnosť

Ste otvorená, priateľská a motivujúca osobnosť s upraveným výzorom a slušne jednáte. Pracujete organizovane a ste dobrý tímový hráč. Takisto si dokážete zachovať kľud a prehľad aj v hektických situáciách. Ak vás vaše povolanie baví a hovoríte plynule nemecky a anglicky, tak by sme vás radi spoznali!
 

Očakáva vás

Mladý a priateľský tím s elánom, srdcom a dušou. Prvý týždeň vás dôkladne zaučíme. Šance na povýšenie sú u nás vysoké. Vo svete Grimselwelt pracujete uprostred prekrásnej prírody. Získate nové skúsenosti. K zaujímavým možnostiam pre voľný čas patrí aj benefit voziť za zdarma na lanovkách Grimsel.

Základná zložka mzdy: 3 477,00 až 4 920,00 CHF brutto/mesiac (v závislosti od kvalifikácie) 

 

Uchádzajte sa teraz o prácu

V prípade otázok prosím zatelefonujte pani Barbara Tännler, spoluvedúcej personálneho oddelenia: 0041 (0)33 982 20 25 alebo jej napíšte email na: personal@kwo.ch. Tešíme sa na vašu žiadosť o zamestnanie spolu s vašimi vysvedčeniami a životopisom!

Grimselhotels 
Kraftwerke Oberhasli AG
Grimselstrasse 19
3862 Innertkirchen

0041 (0)33 982 20 25
personal@kwo.ch

www.grimselwelt.ch

Aktualizované dňa: 21.05.2022 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Recepčná/recepčný
Odbory Cestovný ruch a ubytovanie, Gastronómia a pohostinstvo
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu určitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Výborná (C1/C2), Anglický jazyk - Výborná (C1/C2)
Základná zložka mzdy (brutto) 3 477.00 - 4 920.00 CHF / mesiac
Identifikační číslo ID-3246/21052022
Inzerát pridaný dňa 3.05.2022
Zdieľať

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Grimselhotels

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Grimselhotels - Kraftwerke Oberhasli AG, Grimselstrasse 19, 3862 Innertkirchen, Schweiz (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.