Kuchár – Stuttgart, Nemecko

Pracovisko: Kickers Clubrestaurant, 70597 Stuttgart – plný alebo čiastočný úväzok, nástup ihneď

V našej veľkorysej reštaurácii nájdu svoje miesto veľké aj malé skupiny hostí. Našich hostí rozmaznávame sezónnou a regionálnou kuchyňou. Na našej terase s pivnou záhradkou s výhľadom na tréningový areál športového klubu Stuttgarter Kickers taktiež ponúkame rôzne akcie, ako napr. grilovacie večery. Ďalej sa staráme o našich hostí aj pri cateringu & slávnostiach v rôznych lokáciách.

Kuchár [ m | ž | iné ]

 

Čo tvoja práca obnáša

V súlade s firemnou a kuchárskou filozofiou sa cítite zodpovední za to, aby sa hostia dobre cítili, a s vlastnou zodpovednosťou spolupracujete v tíme 4 – 8 zamestnancov kuchyne. Podporujete šéfkuchára pri všetkých úlohách a pri organizácii všetkých prác v kuchyni. Zaisťujete dohovor, prípravné práce a realizáciu činností v súvislosti s prípravou slávností, menu a osláv. 

 

Čo od teba požadujeme

Uprednostňujeme dokončené odborné vzdelanie ako kuchár/kuchárka so zodpovedajúcou odbornou praxou v oblasti švábskej regionálnej gastronómie. Základom vašej práce je láska k čerstvým produktom, silný zmysel pre kvalitu, efektívny spôsob práce, schopnosť tímovej spolupráce, zmysel pre zodpovednosť a znalosť nemeckej kuchyne.

 

Čo ti ponúkame

Rozmanitú pracovnú náplň v príjemnej pracovnej atmosfére, mzdu zodpovedajúcu výkonu v mladom tíme. Okrem príplatkov za prácu cez víkendy, sviatky a v noci sa môžeš tešiť na príspevok na Vianoce a na dovolenku. Preplácanie nadčasov a vzdelávací seminár v Dehoga-Akadémii završujú našu ponuku.

Minimálna mzda (hrubá) je 2 000 eur a môže sa líšiť v závislosti od príplatkov (nočný/nedeľný/sviatočný príplatok/príspevky na dovolenku a na Vianoce). Neuspokojujeme sa však s minimálnymi štandardmi a vy pravdepodobne tiež nie. Preto sa na vašej mzde jasne dohodneme individuálne, v závislosti od vašej kvalifikácie a skúseností.

 

Práca v Kickers Clubreštaurante

Tešíme sa na tvoju prihlášku uchádzača poštou na
Kickers Clubrestaurant 
Königsträßle 58, 70597 Stuttgart

Alebo nám svoje podklady pošli e-mailom na:
karriere@kickers-clubrestaurant.de

www.kickers-clubrestaurant.de

Aktualizované dňa: 20.01.2022 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Čašník/čašníčka, Zamestnanec prevádzky
Odbory Gastronómia a pohostinstvo
Typ úvazku Vollzeit + Teilzeit (Verschiedene Möglichkeiten)
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti
Základná zložka mzdy (brutto) 2 000.00
Identifikační číslo ID-2813/20012022
Inzerát pridaný dňa 19.11.2021
Zdieľať

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Kickers Clubrestaurant

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Kickers Clubrestaurant, Königsträßle 58, 70597 Stuttgart, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.