Automechanik (mechanik motocyklov) – Rakúsko, v pohraničí

Miesto výkonu práce: 2193 Wilfersdorf, Dolné Rakúsko – Na plný úväzok – Nástup možný ihneď

Sme spoločnosť zameraná na motocykle, sídliaca v severnej časti regiónu Weinviertel v Rakúsku. Okrem predaja nových a ojazdených motocyklov prevádzkujeme špičkovú servisnú dielňu. V súčasnej dobe hľadáme pre tento servis 2 – 3 nových zamestnancov:

Autommechanikov / mechanikov motocyklov  (m/ž)

zamestnanie na plný úväzok s okamžitým nástupom.

Požiadavky:

  • dokončené vyučenie v oblasti techniky motorových vozidiel – so zameraním na motocykle alebo osobné automobily,
  • vodičský preukaz sk. A, B,
  • záujem o vec, ochota podávať výkon a vzdelávať sa, tvorivý prístup k práci,
  • záujem o technické záležitosti a riešenie problémov,
  • vynikajúca znalosť nemčiny a dobrá znalosť angličtiny slovom a písmom,
  • dobrá znalosť softvéru: Office, EBV (elektronická správa recenzií – § 57), rôzna technická literatúra (e-katalóg dielov),
  • veľmi flexibilná a spoľahlivá osobnosť,
  • prax v odbore vítaná.

Pracovná náplň:

  • komplexné vykonávanie činností v oblasti údržby, kontroly a opráv s využitím najmodernejších technológií,
  • hľadanie chýb a diagnostika pomocou počítačových systémov,
  • samostatná činnosť podľa § 57a nemeckého zákona o motorových vozidlách (KFG) – povinné technické prehliadky,
  • servisné činnosti podľa špecifikácií výrobcov,
  • montáž nových vozidiel.

Ponúkame:

  • STÁLY PRACOVNÝ POMER v renomovanej spoločnosti zameranej na motorové vozidlá,
  • veľmi dobrý plat od 2 800 eur - 3 000 eur hrubého mesačne (v prípade zodpovedajúceho profilu zamestnanca a praxe možnosť vyššieho ohodnotenia),
  • ponúkame čisté pracovné prostredie, špičkové pracovné nástroje,
  • stabilné pracovné miesto aj v čase krízy, so skvelými možnosťami ďalšieho vzdelávania,
  • možnosť kariérneho postupu v rámci našej spoločnosti.

Zweirad Hubeny e.U.
Kurt Hubeny
Tel.: +43 (0) 2573/2797
Mobil: +43 (0) 699/12651042
E-mail: info@zweirad-hubeny.at

2193 Wilfersdorf, Rakousko
Mistelbacherstraße 98
Web: www.zweirad-hubeny.at

Aktualizované dňa: 15.01.2022 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Automechanik, Mechatronik
Odbory Automobilový priemysel, Remeselné a manuálne práce, Strojárstvo, Technika a vývoj
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Sehr gut (C1/C2), Englisch - Gut (B2), alle Sprachen wie angeführt erforderlich
Základná zložka mzdy (brutto) 2 800.00 - 3 000.00 € / mesiac
Identifikační číslo ID-2804/15012022
Inzerát pridaný dňa 15.11.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Zweirad Hubeny e.U. - Kurt Hubeny, Mistelbacherstraße 98, 2193 Wilfersdorf, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.