Mechanik poľnohospodárskych strojov, 100 % - Švajčiarsko

Pracovisko: 3513 Bigenthal, Kanton Bern - pracovná zmluva na dobu neurčitú - nástup ihneď alebo podľa dohody

Sme prevádzka so širokým spektrom poľnohospodárskych a komunálnych strojov a zariadení vo Švajčiarsku, v kantóne Bern, so strojmi, prístrojmi a motormi známych výrobcov.

Na posilnenie nášho tímu hľadáme

s nástupom ihneď alebo podľa dohody

mechanika poľnohospodárskych strojov, 100%

Náplň práce:

  • svedomitá a samostatná práca v oblasti servisu a údržby poľnohospodárskych a komunálnych strojov
  • revízie dieselových a benzínových motorov.

Naše požiadavky:

  • vyučený mechanik poľnohospodárskych strojov
  • dobré znalosti nemčiny
  • radosť z pestrej práce
  • schopnosť pracovať v tíme, flexibilne a spoľahlivo.

Ponúkame:

  • trvalý pracovný pomer na plný úväzok
  • moderne vybavenú dielňu s vybrusovaním valcov motorov
  • zaujímavú & pestrú prácu
  • mladý & motivovaný tím
  • veľmi dobrú & férovú odmenu.

Kontakt:

Máte záujem? Ak áno, prosíme, aby ste nám poslali žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom a výučným listom/certifikátom emailom alebo poštou na adresu:

Steck AG Bigenthal - Rolf Steck - Dorfstrasse 39 - CH- 3513 Bigenthal

info@steckag.ch

Ďalšie informácie Vám rád poskytne Rolf Steck telefonicky: 0041 31 705 10 10.

Aktualizované dňa: 17.09.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Automechanik, Mechanik úžitkových vozidiel, Mechatronik, Mechanik poľnohospodárskych strojov
Odbory Automobilový priemysel, Remeselné a manuálne práce, Technika a vývoj, Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Dobrá (B2)
Základná zložka mzdy (brutto) 4 700.00 CHF / mesiac
Identifikační číslo ID-2521/17092021
Inzerát pridaný dňa 15.08.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Steck AG Bigenthal

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Steck AG Bigenthal, Dorfstrasse 39, 3513 Bigenthal, Schweiz (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.