Chyžná / Chyžný pre ubytovňu v Berlíne

Miesto práce: Three Little Pigs Hostel - na plný alebo čiastočný úväzok - ubytovanie k dispozícii – nástup možný ihneď

Three Little Pigs Hostel je obľúbenou ubytovňou s 360 lôžkami a so skvelou atmosférou. Nachádza sa blízko pri námestí Potsdamer Platz.

Hľadáme

chyžné / chyžných.

Pracovná doba:

  • Aj na plný úväzok aj na čiastočný úväzok
  • Rámcová pracovná doba medzi 8 -17 hod. podľa dohovoru
  • Pondelok až nedeľa, 5-dňový týždeň
  • Práca aj počas dní voľna.

Náplň práce:

  • Čistenie a starostlivosť o naše izby pre hostí na poschodiach a verejné priestory ubytovne
  • Pomoc pre hlavnú chyžnú vo všetkých oblastiach upratovania.

Naše požiadavky:

  • Základné znalosti a skúsenosti s upratovaním
  • Spoľahlivosť a flexibilita
  • Ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
  • Základné znalosti nemčiny alebo angličtiny

Ponúkame:

  • odmena 11,55 €/h v hrubom
  • pracovné miesto s pestrou náplňou v motivovanom, medzinárodnom tíme vo skvelom meste
  • pevná pracovná doba bez večerných a nočných šícht, veľa možností na aktívne zapojenia sa a ďalší rozvoj
  • presná platba za každú odpracovanú hodinu
  • práca nadčas je možná
  • príplatky za prácu počas dni pracovného voľna
  • pracovná zmluva s nemeckými podmienkami
  • ubytovanie možné

Kontakt

Three Little Pigs Hostel
Blessing & Schoenermark GbR
Stresemannstraße 66
10963 Berlin

Tel:: +49 (0)30 - 26 39 588 0
E-mail: job@three-little-pigs.de

Aktualizované dňa: 14.09.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Chyžná
Odbory Cestovný ruch a ubytovanie, Gastronómia a pohostinstvo
Typ úvazku Nezáleží
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Základná (A1), Anglický jazyk - Základná (A1), aspoň jeden jazyk
Základná zložka mzdy (brutto) 11.55 € / hodina
Identifikační číslo ID-2520/14092021
Inzerát pridaný dňa 15.08.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Three Little Pigs Hostel - Blessing & Schoenermark GbR, Stresemannstraße 66, 10963 Berlin, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.