PLC programátor / PLC technik a sládek / vrchný sládek, Rakúsko

Miesto výkonu práce: Rankweil, Rakúsko, v blízkosti jazera Bodensee – ubytovanie možno zaistiť – pracovná zmluva na dobu neurčitú podľa rakúskeho práva

Spoločnosť SAE sa už viac ako 20 rokov špecializuje na vývoj a tvorbu softvéru pre automatizáciu výrobných procesov a technologických optimalizácií v potravinárskom priemysle. Naše produkty sú vyvíjané v úzkej spolupráci s poprednými spoločnosťami na celom svete.

Spoločnosť SAE GmbH má svoje sídlo v Rankweile, v Rakúsku, v blízkosti jazera Bodensee. Sú tu pestré možnosti voľnočasových aktivít, ako sú napr. turistika, lyžovanie, jazda na motocykloch atď.

Pre posilnenie nášho tímu hľadáme s nástupom ihneď:

PLC programátora / PLC technika

(m/ž/iné)

a sládka / vrchného sládka / technológa v nápojovom priemysle

(m/ž/iné)

Pracovná náplň:

  • customizácia existujúcich softvérových modulov, programovanie nových riadiacich funkcií na báze portálu S7/TIA atď.,
  • tvorba vizualizácií (WinCC a podobné),
  • vytváranie opisov procesov a k tomu súvisiacej dokumentácie,
  • vývoj riešenia v oblastiach riadiacich technológií,
  • zákaznícka podpora a starostlivosť o zákazníkov,
  • technické záznamy o zariadeniach,
  • technická podpora inžinieringu,
  • sprevádzkovanie a testovanie softvéru až do fázy prevzatia po celom svete,
  • vzdialená podpora projektov na zákazníckych zariadeniach.

Požiadavky:

  • ukončené odborné vzdelanie v odbore elektroniky alebo elektrotechniky,
  • výhodou je ukončené vzdelanie na vysokej škole technického zamerania, vyššej odbornej škole technickej, prírodovedne-technické vzdelanie v odbore elektrotechniky, automatizácie alebo v odbore podobnom,

alebo

  • ukončené vzdelanie ako sládek, technológ pre nápojový priemysel alebo podobné,
  • výhodou je ďalšie dokončené vzdelanie ako vrchný sládek alebo diplomovaný sládek,

  • dobrá znalosť angličtiny slovom aj písmom,
  • ochota často cestovať,
  • veľká ochota sa učiť,
  • otvorená a komunikatívna povaha,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • otvorenosť novým výzvam,
  • vodičský preukaz sk. „B“ podmienkou.

Ponúkame:

  • finančné príspevky na dovolenku a Vianoce,
  • rôznorodé úlohy s možnosťou samostatnej práce,
  • možnosť práce home-office (v závislosti na schopnostiach),
  • možnosť zaistenia ubytovania,
  • firemný mobilný telefón,
  • firemný notebook,
  • parkovacie miesto.

Plat: 2.600 eur hrubého mesačne je minimom garantovaným kolektívnou zmluvou, s možnosťou navýšenia v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie.

Kontakt:

Programátorské schopnosti nie sú pre sládka vyžadované, pretože tie sa u nás naučíte. Pokiaľ máte o nami vypísané pozície záujem, zašlite svoju žiadosť so všetkými podkladmi o uchádzačovi. Pošlite nám tiež vami požadavanú výšku platu, časovú možnosť nástupu a e-mailovú adresu na:

SAE GmbH

Hadeldorfstrasse 47

A – 6830 Rankweil

bewerbung@sae-gmbh.at

Aktualizované dňa: 12.09.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Programátor, Pivovarský majster/sládok, Technológ potravinárskej výroby
Odbory Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémov a HW, Potravinárstvo
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk – Výhodou, ale nie je podmienkou, Anglický jazyk - Slovom i písmom
Základná zložka mzdy (brutto) 2 600.00 € / mesiac
Identifikační číslo ID-2437/12092021
Inzerát pridaný dňa 29.07.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

SAE GmbH

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť SAE GmbH, Hadeldorfstr. 47, 6830 Rankweil, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.