Studniar / strojný operátor aj do tímu - Nemecko

Miesto práce: Rheine, Severné Porýnie - Vestfálsko – nástup možný ihneď – nemecká pracovná zmluva

Už viac než 30 rokov sme pevne spojení s prírodou. Šetrným spôsobom získavame teplo zo zeme, staviame studne, pracujeme s lesnou a kultivačnou technikou a vykonávame sanácie starých baní.

Fendesack – dobrý pre životné prostredie a dobrý do budúcnosti.

Rozširujeme náš tím a hľadáme

sstudniara / operátora vŕtacích strojov m/ž/n

aj do tímu

PNáplň práce a zodpovednosti

  • Samostatná operatívna realizácia projektov geotermálnych vrtov, vŕtanie studní
  • Výstavba, obsluha a dozor nad vŕtacím zariadením a meracou technikou
  • Zodpovednosť za a starostlivosť spolu s údržbou vŕtačky a plunžéra
  • Vyhotovenie zoznamov vrstiev, klasifikácie pôdy podľa normy DIN 4021
  • Realizácia a zadokumentovanie geotermálnych vrtov v malých tímoch.

Naše požiadavky

  • Ideálne ukončené vyučenie/vzdelanie ako mechanik/čka (m/ž/n) , studniar/ka (m/ž/n) , operátor/ka vŕtacích strojov (m/ž/n) , odborný pracovník/čka pre inžinierske stavby (m/ž/n)
  • Veľmi dobré technické chápanie
  • Samostatnosť pri práci a zodpovednosť za svoju prácu
  • Základy nemčiny
  • Platný vodičský preukaz skupiny B/BE, ideálne skupiny C/CE
  • Radi prijmeme aj neskúsených

Naša ponuka a zamestnanecké výhody

  • Individuálna a dobrá starostlivosť o zamestnancov
  • Dobrá podniková atmosféra s plochou organizačnou štruktúrou a rýchlym rozhodovaním
  • Napínavé úlohy a rozmanitá práca
  • Férový plat a dlhodobá perspektíva zamestnania
  • Pracovný odev (poskytneme my)
  • Naše moderné stroje a vozový park.

Chceli by ste pre nás pracovať?

Tak nám prosím pošlite žiadosť s odôvodnením Vášho záujmu spolu so životopisom a certifikátmi podľa možnosti v nemeckom jazyku buď poštou na adresu:

FENDESACK Geotechnik GmbH & Co. KG
Riesenbecker Straße 14
48432 Rheine
www.fendesack.com

alebo emailom na:

Katrin.Fendesack@Fendesack.com

Aktualizované dňa: 2.05.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Mechanik, Mechanik stavebných strojov, Obsluha stavebných strojov, Obsluha vŕtacích strojov a zariadení, Pomocný vŕtač, Studniar, Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia
Odbory Remeselné a manuálne práce, Stavebníctvo a reality, Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Základná (A1)
Základná zložka mzdy (brutto)
Identifikační číslo ID-2152/2052021
Inzerát pridaný dňa 19.03.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

FENDESACK Geotechnik GmbH und Co. KG

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť FENDESACK Geotechnik GmbH & Co. KG, Riesenbecker Straße 14, 48432 Rheine, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.