Stavebný klampiar (predák/odborný pracovník) + tesár (predák/odborný pracovník) – Rakúsko

Lokalita: Neukirchen a. Walde (v pohraničnom regióne južných Čiech) – nástup možný ihneď

Firma Holzbau Haderer hľadá posily pre svoj tím v Neukirchene v Hornom Rakúsku.

Na okamžitý nástup hľadáme:

- predákov/odborných pracovníkov v odbore stavebný klampiar (m/ž)

- predákov/odborných pracovníkov v odbore tesár (m/ž)

Ponúkame:

  • vynikajúcu firemnú atmosféru
  • stabilné zamestnanie
  • rozmanitú náplň práce
  • možnosť spoločnej jazdy firemným vozidlom, popr. vlastné firemné vozidlo v prípade stavebného klampiara
  • mladý, dynamický tím
  • mzdu podľa kolektívnej zmluvy pre drevostavby, pre stavebných klampiarov podľa kolektívnej zmluvy pre oblasť kovovýroby podľa kvalifikácie, navýšenie mzdy možné

Stavebný klampiar
pozice predák: 2641,98 €/mesiac brutto
pozice odborný pracovník: 2293,08 €/mesiac brutto

Tesár
pozice predák: 15,22 €/hodina brutto / 2572,18 €/mesiac brutto
pozice odborný pracovník: 14,20 €/hodina brutto / 2399,80 €/mesiac brutto

Požiadavky:

  • dokončené vyučenie v odbore a prax
  • vodičský preukaz sk. B
  • dobrá znalosť nemčiny
  • spoľahlivosť, schopnosť tímovej spolupráce

Možnosť zamestnania aj pre celé partie!

Tešíme sa na vašu ponuku uchádzača v nemeckom jazyku e-mailom na: office@haderer-holzbau.at

Holzbau Haderer e.U.
Inhaber: Wolfgang Haderer
4724 Neukirchen am Walde, Ertl 25

Tel.: +43 (0)7278/20330
Mobil: +43 (0)664/2423279

E-Mail: office@haderer-holzbau.at
www.haderer-holzbau.at

Aktualizované dňa: 29.04.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Plechár/klampiar, Predák, Tesár
Odbory Remeselné a manuálne práce, Stavebníctvo a reality
Typ úvazku Nezáleží
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Dobrá (B2)
Základná zložka mzdy (brutto) 2 293.08 - 2 641.98 € / mesiac
Identifikační číslo ID-2117/29042021
Inzerát pridaný dňa 2.03.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Holzbau Haderer e.U. - Inhaber: Wolfgang Haderer, Ertl 25, 4724 Neukirchen am Walde, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.