Výpomoc do půjčovny kol (půjčování a prodej) s němčinou - Rakousko

Místo výkonu práce: 9122 Sankt Kanzian (přímo u jezera Klopeinersee v Korutanech) - Nástup: od 1.4.2021 - Strava a ubytování zdarma

Od 1. 4. 2021 hledáme dvě milé mladé

pomocné síly při půjčování a prodeji v půjčovně kol

"Bike 4 you" u Klopeinského jezera v Rakousku.

Místo výkonu práce: Westuferstrasse 42, přímo u jezera Klopeinersee, 9122 Sankt Kanzian

Ubytování: Kühnsdorf Nord 65-9125 Kühnsdorf, v místě bydliště majitele

Náplň práce:

  • půjčování elektrokol
  • péče
  • čištění elektrokol
  • vyplňování smluv o zapůjčení

Požadavky:

  • dobrá znalost němčiny
  • řidičský průkaz sk. B
  • upravený zevnějšek
  • poctivost
  • preciznost

Nabízíme:

  • v případě dobrého zapracování bude výhledově zřízeno celoroční pracovní místo s nepřetržitým pobytem v Rakousku
  • odměna podle rakouské kolektivní smlouvy
  • strava a ubytování zdarma!

Nabídky uchazečů – pokud možno v německém nebo anglickém jazyce – s životopisem a fotografií přímo na info@stollenbiken.at

Zaměstnavatel:

Bike 4 you - Inh. Christian Pongratz (majitel)

Westuferstrasse 42

9125 Kühnsdorf

Aktualizované dňa: 7.03.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Administratívny pracovník, Asistentka, Recepčná/recepčný, Predavač
Odbory Administratíva, Cestovný ruch a ubytovanie, Predaj a obchod, Služby
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Dobrá (B2)
Základná zložka mzdy (brutto)
Identifikační číslo ID-2108/7032021
Inzerát pridaný dňa 19.02.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Bike 4 you - Inh. Christian Pongratz

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Bike 4 you - Inh. Christian Pongratz, Westuferstrasse 42, 9125 Kühnsdorf, Österreich (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.